Temat: My University Life as married woman

Zarządzanie uniwersytetem jako zamężną kobietą może być podwójną odpowiedzialnością, ponieważ dzieci i osoby mieszkające w domach chcą pełnoetatowej uwagi zamężnych kobiet.

Nazywam się Ericka Bridges i jestem 37-letnią mężatką, mamą i chłopcem z college'u. dostanie się na wydział w związku małżeńskim i posiadanie dwójki dzieci było moim własnym telefonem, chociaż kilku przyjaciół powiedziało Pine Tree State, by odwróciło moje połączenie. Kobieta z domu nie może iść do szkoły zgodnej z moją opinią, chyba że jest to tylko w celach rekreacyjnych. przy zawieraniu małżeństw i posiadaniu dzieci głównym zajęciem zamężnej kobiety jest jej dom i że nie muszą się już martwić o studia. jednak chciałem spróbować zrobić coś zupełnie innego, abym mógł wprowadzić rozróżnienie na resztę moich wycie dni na tej planecie; moje przygotowania finansowe do zdobycia wydziału nie były tak godne podziwu, musiałem wyciągnąć gotówkę z mojego powoli rosnącego konta bankowego, aby kupić uniwersytet.

Panie z college'u w przeszłości Times

Jeśli spojrzymy na opłatę szkolną, a zatem ogólne wydatki na uniwersytecie w dziewiętnastym wieku, absolutnie nie było bólu głowy dla konserwatystów, aby skierować wykładowców i wykupić wyższą opłatę za studia. panie udawały się na wykłady na rok lub dwa, a więc śluby. wiele dziewcząt rosło zainteresowanie edukacją i zdobywaniem dyplomów pielęgniarskich oraz coachingu biznesowego w XX wieku. absolutnie wierzono, że edukacja wzbogaca panie na jego ślub, a wczesne kobiety koncentrują się na takich kursach, jak literatura angielska, rysunek i pielęgniarstwo.

Moja podróż Jako zamężna kobieta

Mam już dyplom ukończenia szkoły, a prace domowe lub wychowywanie dzieci dostarczyłyby raczej stanu Sosny więcej danych niż ponowne czytanie podręcznika. Siedzenie w tej kategorii było dobrą wiedzą dla mojej nastolatki; Właściwie straciłem dni wykładowców, podczas gdy ja siedziałem w pokoju przez cały dzień. oczyszczenie domu sprawiło Stanowi Sosny satysfakcję, jednak w moim życiu brakowało jednej rzeczy, którą chciałem osiągnąć.

Nie jestem typowym przypadkiem znudzonej zamężnej kobiety Światowej Organizacji Zdrowia dołączającej do wydziału tylko dla zabicia czasu. w rezultacie mam jedną rzecz godną spróbowania jako kobieta zamężna, nie czuję nudy ani niepokoju jak alternatywne kobiety. Naprawdę podoba mi się dom w maksymalnej kwocie jak mój college; jednak po piętnastu latach ślubu wydaje mi się, że może to być odpowiedni czas na powrót do szkoły i rozpoczęcie nauki, która może ułatwić Pine Tree State radzenie sobie z problemami psychicznymi z moim dzieckiem. Mój starszy syn, Mathew, przez kilka lat cierpiał na obłęd i że wydałem mnóstwo pieniędzy, aby dostać się do lekarzy na jego kontrolę zdrowia psychicznego. kiedy po kilku latach leczenia zdałem sobie sprawę, że lepiej radzić sobie z jego złym stanem zdrowia dzięki moim własnym umiejętnościom, które pobudziły stan Pine Tree do umieszczenia kursu naukowego na do my homework uniwersytecie.

Kurs uniwersytecki nie tylko ułatwi Stanowi Sosnowemu skuteczne leczenie mojego dziecka dzięki danym naukowym i chorobom psychicznym, ale jednocześnie będzie stanowić źródło wzbogacenia na zewnątrz. Moja kategoria zaczyna się o 8:30 rano, kiedy wcześniej upuszczam dzieci na studia i przygotowuję śniadanie dla męża. Praca staje się zajęta przez mamę, która jest w stanie poradzić sobie z trudem nauki i zarządzać rodziną; W nocy przeglądam fragmenty Biblii, aby wypełnić moje życie pogodą ducha i boskością.

Powrót na uniwersytet był dla mnie dumnym momentem; Po ślubie nie miałem żadnych umiejętności ogrodniczych, zmiany stanu ani prania, jednak opieka nad domem była pracą na pełny etat, która pomogła Pine Tree State nauczyć się tych umiejętności krok po kroku. Dom potrzebuje oddania od gospodyni domowej; Czuję równoważne podejście do moich studiów, które wciąż wymagają zaangażowania. Przesłanie zadań przed punktem jest ogólnie niesamowitym zadaniem, jednak dowiedziałem się, jak zarządzać swoimi studiami w ciągu popołudnia, kiedy dzieci będą spać przez kilka godzin. Nie chciałbym, aby w moim imieniu dokonywał przeglądu osiem godzin każdego dnia w celu zapewnienia następnego kryterium, jednak czuję się odpowiedzialny za swoje studia i oceny.

Koszt kształcenia uniwersyteckiego staje się niezwykle cenny w USA. s., choć nie stypendia i pomoc pieniężna; jest bardzo uciążliwe, aby nawet Amerykanie dokonywali przeglądu w ośrodkach wysokiego szczebla. Myślę, że ta solidna edukacja naukowa może ułatwić dochód Pine Tree State, podnosząc dobrze moją rodzinę i synów. Mój mąż ma strasznie życzliwą naturę, a on zwykle nie ma nic przeciwko mojemu podejściu. myślę, że edukacja naukowa może być dobrym fundamentem dla życia małżeńskiego zamężnej kobiety. Pomaga Stanowi Sosny poznać wyższe umysły moich dzieci i odpowiednio je przygotować na wyzwania edukacji. dobrze poinformowana matka może być cennym członkiem rodziny, jeśli będzie w stanie jednocześnie zmniejszyć obciążenie i odpowiedzialność za zarządzanie edukacją i mieszkaniem.